Case Study - pondel.pl

<< Powrót
Strona www dla rzeźbiarza, artysty - realizacja strony: Confusion Studio

Początek współpracy

Wojciech zwrócił się do nas z potrzebą wykonania strony internetowej. Jego celem, który chciał osiągnąć, za jej pomocą było zaprezentowanie swojego portfolio w sieci, opowiedzenia więcej o sobie, a także umożliwienie łatwego sposobu kontaktu, dla osób zainteresowanych współpracą.

Cele:

  1. Strona ma być maksymalnie prosta i skupiać się na autorskim portfolio
  2. Strona ma pomóc odbiorcy podjąć decyzję o współpracy
  3. Strona ma umożliwić prosty kontakt z autorem (również obcokrajowców)

Profile klientów (uproszczone):

  1. Osoba zainteresowana sztuką, która szuka prac autorskich niszowych artystów. Ważna cecha wysokie poczucie estetyki i kompozycji. Średni przedział wiekowy to 45-55 lat.
  2. Osoba poszukująca rzeźbiarza do wykonania konkretnego projektu.

Nasze wnioski:

Z uwagi na specyfikę odbiorców strona dla Wojtka musiała być: prosta i czytelna, ukierunkowana na prezentacje autora, rozbudowana o portfolio, wielojęzyczna oraz musiała w prosty sposób przedstawiać przebieg współpracy z autorem.

Struktura strony i ścieżka klienta

Struktura stron jest bardzo prosta — zawiera zaledwie 3 podstrony — Strona główna (wyposażona w portfolio, notatkę o autorze i formularz kontaktowy, Strona o Współpracy (gdzie w prosty sposób przedstawiamy jej przebieg) i Polityka Prywatności.

Projekt i Design

Wojtkowi zależało na czasie, więc od razu przystąpiliśmy do dzieła! Na początku ułożyliśmy bazowy layout i skonsultowaliśmy go z autorem. Na bazie jego logo i palety barw stworzyliśmy prototyp strony.

Strona www dla rzeźbiarza, artysty - realizacja strony: Confusion Studio
Udostępnij!

Wypełnij Brief i uzyskaj szybką wycenę!

Opowiedz nam o swoim projekcie, a my pryzgotujemy dla Ciebie niezobowiązującą wycenę!
Bezpłatna Wycena Strony

Sprawdź inne Case Study

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram