fbpx
Zbuduj z nami swój marketing

Rozwiń swoją markę w sieci!

Wykorzystaj potęgę kampanii reklamowych i rozwijaj swoją firmę jeszcze szybciej.

Strategia Marketingowa

Strategia marketingowa

Tworzenie strategii to kluczowa część każdej kampanii. W Confusion Studio uważamy, że tylko za pomocą precyzyjnej strategii jesteśmy w stanie skuteczne mierzyć wyniki naszych działań reklamowych. Jeśli więc planujesz promocję swojej marki za pomocą Facebook Ads, Google Ads czy innych kanałów marketingu internetowego, to najpierw zadbaj o spójną strategię. Jeśli nie posiadasz swojej strategii – bez obaw, pomożemy Ci ją ułożyć!

Co musi zawierać dobra strategia marketingowa?

Persona Idealnego Klienta

Podstawą strategii są dobrze określeni klienci. Aby nasza strategia była skuteczna, musi być oparta na zaspokajaniu potrzeb potencjalnych klientów. W celu określenia kim są Twoi odbiorcy, tworzymy tak zwane buyer persony i zawieramy w nich wszystkie potrzeby i zmagania naszego potencjalnego klienta.

Kanały Dotarcia

Szukamy miejsc, gdzie najprawdopodobniej znajdziemy klientów. Mogą to być konkretne strony, wspólne dane demograficzne czy zainteresowania na Facebooku.

Wartości firmy i jej produktów

Każda firma powinna mieć określone wartości. To właśnie one wyróżniają Twoją markę na tle pozostałych firm. To samo tyczy się oferty. Jeśli klient zobaczy produkt dający mu realną wartość, kupi go znacznie chętniej, nawet za nieco wyższą cenę,

Spójną i jednolitą komunikację

Teksty i kreacje reklamowe muszą być ze sobą powiązane. Nie tylko rodzajem treści, ale także stylistyką i formą przekazu. Takie działania znacznie poprawią odbiór reklam wśród potencjalnych klientów.

Lejki marketingowe

Na bazie poprzednich punktów tworzone są Lejki marketingowe. Budowa takiego lejka to nic innego jak segmentacja treści i układanie klocków marketingu w jedną spójną całość. Dzięki tej strukturze potencjalni klienci zamieniają się w osoby kupujące Twoje produkty.

Jeśli nie posiadasz swojej strategii - bez obaw, pomożemy Ci ją zbudować!

Porozmawiajmy o strategii marketingowej w Twojej firmie!

Facebook ADS

Rozwiń swoją markę dzięki reklamom w Facebook Ads!

Dzięki reklamom na Facebooku możemy dokładnie dotrzeć do Twojej grupy docelowej i zwiększyć sprzedaż w internecie!

Wykorzystując kreacje graficzne, materiały video czy karuzele produktowe realizujemy precyzyjne cele marketingowe. W zależności od potrzeb Twojego biznesu może to być ruch na stronie, wzrost rozpoznawalności marki, promocja określonych materiałów czy zwiększenie sprzedaży w Twoje firmy. Płatne reklamy Facebook Ads nie pojawiają się tylko i wyłącznie na Facebooku. W skład platformy wchodzą również Instagram, WhatsUp czy Messenger. Dzięki temu dotarcie do Twojej grupy odbiorców staje się jeszcze prostsze!

Zyskaj więcej sprzedaży dzięki Confusion Studio!

Aby reklama na Facebooku była efektywna, potrzebna jest wiedza i doświadczenie.

Mamy świadomość, że nie każda firma może na stałe zatrudnić osoby zajmujące się tylko i wyłącznie kampaniami reklamowymi. W takiej sytuacji świetnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług naszej agencji!

Oferta na miarę Twojej Firmy!

Każdy klient ma swoje, unikalne potrzeby. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, bo wiemy, że nie ma metod całkowicie uniwersalnych.

E-commerce

Facebook daje wiele możliwości na kampanie reklamowe ukierunkowane na sprzedaż produktów Twojej firmy. Każdy sklep ma swoją charakterystykę i inne buyer persony. Bez dobrze stworzonej strategii możesz łatwo przepalić swój budżet.

B2B

Jesteśmy świadomi, że skuteczny marketing B2B ma zupełnie inną specyfikę, niż marketing B2C. Dla przykładu marketing dla biznesu opiera się na długich lejkach marketingowych i sprzedażowych. Zrozumienie różnic pomiędzy tymi formami przekazu ma kluczowe znaczenie dla dobrze przeprowadzonej komunikacji.

Biznes Lokalny

Prowadząc małą restaurację, piekarnię lub zakład fryzjerski marketing w internecie nie jest pierwszym rodzajem promocji, o jakim pomyślisz. Rozpoczęcie działań w tym kierunku może okazać się przełomową decyzją dla Twojej działalności. Reklama na Facebooku pozwoli Ci skutecznie pozyskiwać klientów do Twojej firmy. Pamiętaj, takie działania wcale nie muszą być drogie!

Dlaczego Confusion Studio?

Nasze kampanie w Facebook Ads realnie wpływają na wyniki naszych klientów. Dzięki doświadczonemu i kreatywnemu zespołowi realizujemy cele, optymalizujemy koszty i sprawiamy, że reklama przynosi korzyści Twojej firmie! 

Zapytaj o niezobowiązującą wycenę!

Zajmiemy się reklamą w Twojej firmie!

Google ADS

Rozwiń Swoją markę dzięki reklamom w Google

Google to potęże narzędzie, które odpowiednio wykorzystane może znacząco przyśpieszyć rozwój Twojej marki. Dzięki wielu różnym celom reklamowym, zaawansowanym algorytmom i wielu innym opcjom sprzyjającym tworzeniu skutecznych reklam, może dać Twojej firmie przewagę wśród konkurencji!

Po pierwsze strategia

Skuteczna reklamy w Google to coś więcej niż ustawienie celu reklamowego, zaprojektowanie reklamy i włączenie kampanii. Aby działania marketingowe przynosiły pożądany i powtarzalny efekt musisz skupić się na przygotowaniu strategii. To właśnie ona pozwala Ci monitorować i optymalizować działania marketingowe. Kampanie  bez strategii są nieopłacalne i często kończą się wyrzuceniem pieniędzy w błoto.

Nadeszła pora na reklamę w Google?

Aby reklama w Google dawała odpowiednie efekty i nie przepalała budżetu, potrzebna jest wiedza i doświadczenie.

Mamy świadomość, że nie każda firma może na stałe zatrudnić osoby zajmujące się tylko i wyłącznie kampaniami reklamowymi. W takiej sytuacji świetnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług naszej agencji!

Dlaczego Confusion Studio?

Nasze kampanie w Google realnie wpływają na wyniki naszych klientów. Dzięki doświadczonemu i kreatywnemu zespołowi realizujemy cele, optymalizujemy koszty i sprawiamy, że Twoja firma staje się coraz lepsza! 

Oferta na miarę Twojej Firmy!

Każdy klient ma swoje, unikalne potrzeby. Do każdego podchodzimy indywidualnie, bo wiemy, że niema metod całkowiecie uniwersalnych.

E-commerce

Google daje wiele możliwości na kampanie reklamowe ukierunkowane na pozycjonowanie strony oraz jej produktów. Każdy sklep ma swoją charakterystykę i inne buyer persony, więc bez odpowiednio dobranej strategii może się to okazać szybkim sposobem na przepłacenie budżetu.

B2B

Jesteśmy świadomi, że skuteczny marketing B2B ma zupełnie inną specyfikę, niż marketing B2C. Dla przykładu marketing dla biznesu opiera się na długich lejkach marketingowych i sprzedażowych. Zrozumienie różnic pomiędzy tymi formami przekazu ma kluczowe znaczenie dla dobrze przeprowadzonej komunikacji.

Biznes Lokalny

Prowadząc małą restaurację, piekarnię lub zakład fryzjerski marketing w internecie nie jest pierwszym rodzajem promocji, o jakim pomyślisz. Rozpoczęcie działań w tym kierunku może okazać się przełomową decyzją dla Twojej działalności. Kampanie i reklamy na Google pozwolą Ci skutecznie pozyskiwać klientów poprzez wyszukiwarkę. Pamiętaj, takie działania wcale nie muszą być drogie!

Zpytaj o niezobowiązującą wycenę!

Zajmiemy się reklamą w Twojej firmie!

Email Marketing

Email marketing jest niedocenianą formą marketingu. Wiele firm postanawia go lekceważyć i zaniedbywać. To ogromny błąd! Ponad 99% osób korzystających z internetu w obecnych czasach posiada własny adres mailowy. Jest to jeden z powodów, który może przekonać Cię do tego rodzaju promocji.  Przy odpowiednio prowadzonej strategii, Email Marketing okazuje się bardziej opłacalny niż inne, pozornie lepsze, kanały reklamowe.

Dlaczego Email marketing?

Klient podający swoje dane i zapisujący się do Twojej bazy jest o wiele bardziej zainteresowany tym, co masz do zaoferowania niż 80% innych odbiorców. Sprzedaż produktów czy usług jest zdecydowanie skuteczniejsza dla właśnie takich klientów.

Dzięki budowie bazy mailingowej zyskujesz większą niezależność. Leady zdobyte w ten sposób wymagają znacznie mniejszych kosztów utrzymania niż ciągłe próby dotarcia do użytkowników przez reklamy np. na Facebooku czy w Google. 

Jeśli Twoja firma wpadnie w tarapaty finansowe, zawsze może sięgnąć do swojej bazy mailingowej. Tam znajdują się osoby zaznajomione w jakiś sposób z Twoją marką, co znacznie ułatwia sprzedaż produktów.

Skuteczny Newsletter

Dobrze przygotowany, angażujący Newsletter jest jednym z najlepszych sposobów na generowanie wysokiej jakości leadów dla Twojej bazy mailingowej.

Dzięki niemu podtrzymujesz swoją markę w świadomości potencjalnych klientów od momentu, kiedy będą potrzebowali Twojej usługi. Aby tak się stało, należy przygotowywać angażujące i merytoryczne newslettery.

Email marketing z Nami!

Zapytaj o niezobowiązującą wycenę!

Zajmiemy się reklamą w Twojej firmie!

Porozmawiajmy

Darmowa konsultacja i wycena działań marketingowych!

Umów rozmowę

Oddzwonimy w ciągu godziny!