fbpx

Nowoczesne i responsywne

Strony Internetowe dla B2B

W dzisiejszych czasach strona internetowa to nie tylko wirtualna wizytówka, ale przede wszystkim fundament marketingu internetowego dla każdej firmy.

Sprawdź, jak tworzymy strony, które konwertują!

XLEX
Strona tworzona dla segmentu B2B

Dlaczego segment ma takie znaczenie?

Rozumienie odmienności segmentów B2B i B2C pomaga określić grupę docelową i dopasować do konkretnego segmentu odpowiednią komunikację.

Główne różnice między B2B, a B2C to między innymi: długie lejki sprzedażowe czy długi czas podejmowania decyzji.

Aby Twoja strona przynosiła dobre rezultaty, musi być skonstruowana tak, aby dostarczała wszystkich informacji, jakie chcesz przekazać. Do tego w sposób, który będzie adekwatny dla Twojego potencjalnego klienta.

UX & UI

Projekt graficzny

Strona internetowa musi być dopasowana do Twojej marki, Stylu komunikacji oraz klienta. To te trzy czynniki definiują tworzenie designu strony. 

Dbamy o to, aby strona była czytelna i przystępna dla odwiedzających, pamiętając o zachowaniu spójności z brandingiem Twojej firmy.

Niezbędne narzędzia

Funkcjonalność

W dzisiejszych czasach strona internetowa może stać się potężnym narzędziem, które będzie działać na korzyść Twojej firmy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu!

Postrzeganie jej jedynie w kategorii wizytóki to straszliwy błąd! Dobrze stworzona strona jest aktywem, które nieustannie przynosi zyski!

Telefon, tablet i komputer!

Responsywność

W obecnym świecie każdy posiada w kieszeni przenośny komputer.

Z tego powodu strona internetowa powinna być dopasowana do każdego urządzenia, niezależnie od tego, czy jest to telefon, komputer czy tablet.

Strona jest integralną częścią twoich lejków!

Integracja z marketingiem

Integracja z marketingiem to istotny element dobrej strony www. To właśnie stąd pozyskasz pełne dane o swoich klientach. 

Skąd przychodzą? Jak często Cię odwiedzają? Którą usługą lub produktem są zainteresowani.? To bardzo cenne informacje pomagające prowadzenie działań  marketingowych. 

Przygotowując strony dbamy o to, aby w łatwy sposób można do nich podpiąć serwisy zbierające dane takie jak Google czy Facebook!

Nie zgub się w sieci!

SEO

W ramach tworzenia strony, mamy na  uwadzę pozycjonowanie strony w internecie – SEO. 

Twoja strona będzie dostosowana do wyszukiwarek tak, żeby Twój klient mógł ją bez problemu znaleźć. 

Piszemy naturalnie brzmiące teksty, zawierające możliwie jak najwięcej haseł – słów kluczowych, które poprawiają widoczność strony w Google.

Nie zgub się w sieci!

Media społecznościowe

Następnym ważnym elementem marketingowym dla Twojej strony jest intergacja z mediami społecznościowymi. 

Dzięki dobrze podpiętej analityce jesteś w stanie  otwierać nowe kanały dotarcia do potencjalnych klientów. 

Dzięki Pixelu Facebooka jesteś w stanie śledzić użytkowników Twojej strony i dodawać ich do bazy odbiorców Twoich treści na platformie. Tak przygotowaną grupę możesz wykorzystać, chociażby do re-marketingu Twojego produktu czy usługi.

Odpowiednia

Platforma

Wybór odpowiedniej platformy jest ważną decyzją, która już na początku definiuje możliwości Twojej strony. 

Korzystamy z kilku platform, jednak nasza specjalność to WordPress, który oferuje idealną równowagę między możliwościami a prostotą obsługi. 

Trybiki tworzące całą maszynę!

Elementy składowe strony

W zależności od Twojej branży, typu klientów oraz modelu biznesowego Twoja strona potrzebuje zupełnie innych elementów składowych. 

Sprzedajesz maszyny? Będziesz potrzebować na swojej stronie takie elementy jak sklep internetowy, dodatkowy regulamin, podstrona z produktami czy koszyk. 

A może oferujesz usługi do konkretnego odbiorcy? W takim przypadku potrzebny będzie formularz kontaktowy, który pozwoli Ci na wstępną analizę potrzeb klienta.

Czas wykonania

Zależy nam na spełnieniu oczekiwań klienta, dlatego czas potrzebny na wykonanie strony może się różnić. Ostateczny czas wykonania określamy podczas wyceny i konsultacji projektu z klientem. Standardowa strona B2B zawierająca do 5 podstron będzie wykonana dla Twojej firmy w czasie do 20 dni. Natomiast bardziej skomplikowane projekty nie powinny zająć dłużej niż 5 tygodni. 

Dlaczego my?

Budowę strony opieramy na TWOJEJ grupie docelowej

Przed rozpoczęciem prac dokładnie zbadamy Twój segment, grupę docelową oraz poznamy (lub stworzymy) Twoje Buyer persony.
Dzięki temu Twoja strona będzie idealnie dopasowana do odwiedzających — znajdą na niej to, czego szukają!

To nasza specjalność!

Strona będzie integralną częścią Twojego marketingu

Na co dzień zajmujemy się również marketingiem, więc doskonale wiemy, że spójność komunikacji bardzo ważna!
Twoją stronę stworzymy tak, aby idealnie współgrała z innymi Twoimi kanałami komunikacji.

Roczna gwarancja na wszystkie naprawy!

Jeśli na stworzonej przez nas stronie pojawią się jakieś problemy, nie przejmuj się!
Każda nasza strona objęta jest roczną gwarancją. W jej ramach naprawiamy większość problemów, które mogą wystąpić na Twojej stronie.

Sprawdź

Nasze ostatnie realizacje

Porozmawiajmy

Nie wiesz, czy współpraca jest dla Ciebie opłacalna? 

A może po prostu potrzebujesz pomocy ze swoją stroną?

Postaramy się pomóc! Skontaktuj się z nami poprzez formularz:

Darmowa konsultacja i wycena projektu!