fbpx

Nowoczesne i responsywne

Strony Internetowe

W dzisiejszych czasach strona internetowa to nie tylko wirtualna wizytówka, ale przede wszystkim fundament marketingu internetowego dla każdej firmy! 

 

Sprawdź, w jaki sposób podchodzimy do budowy stron internetowych dla naszych klientów!

A ty jakiej strony szukasz?

Twoja strona będzie:

Prosta w obsłudze

Bez problemu zrobisz drobne modyfikacje graficzne, dodasz posty, zdjęcia czy produkty! Interfejs jest prosty i czytelny, nie musisz znać kodu!

Bezpieczna

Każda strona w pakiecie posiada roczny certyfikat SSL oraz wszelkie zabezpieczenia potrzebne do bezpiecznego korzystania ze strony!

Szybka

Wszystkie pliki są zoptymalizowane w sposób, który pozwala na szybkie wczytywanie treści i ładownie stron!

Spójna

Strona jest dopasowana do identyfikacji wizualnej Twojej marki. Czcionki, kolory, motyw przewodni - to wszystko jest oparte na brandingu Twojej firmy tak, aby każdy wiedział, gdzie się znalazł!

Nowoczesna

Strona jest responsywna i czerpie garściami z projektowania UX i UI! Wszystko po to, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia i intuicyjną obsługę dla użytkowników!

Przejrzysta i czytelna

Design jest czytelny i przejrzysty. Każdy potencjalny klient znajdzie to, czego szuka bez żadnych problemów!

Rodzaj strony

 

Strony w internecie można podzielić na kilka rodzajów. Głównymi typami stron są One-Page oraz Multi-Page. Dobierzemy odpowiednią stronę pod to, co najbardziej pasuje do Twojej firmy.

Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na pytania i doradzimy najlepsze możliwe rozwiązanie!

Rodzaj strony WWW

One Page

Strona one-page to rodzaj strony internetowej, która składa się z jednej, długiej strony. Wszystkie treści są umieszczone na jednej stronie i przewijane są przy pomocy suwaków lub linków. Zaletami stron one-page są:

1. Łatwy dostęp do wszystkich informacji: użytkownik może łatwo przewijać stronę i szybko znaleźć interesujące go informacje.

2. Szybkie ładowanie: ponieważ strona składa się z jednej strony, jej ładowanie jest szybsze niż w przypadku stron składających się z wielu podstron.

Strony one-page mogą nie być odpowiednie dla wszystkich rodzajów witryn. Jeśli Twoja strona ma dużo treści lub różne sekcje, lepszym rozwiązaniem może być tradycyjna strona składająca się z wielu podstron.

Multi Page

Strona multi page to rodzaj strony, która składa się z wielu podstron. Każda podstrona zawiera określony zestaw informacji i jest odpowiedzialna za prezentowanie konkretnego zagadnienia. Zaletami stron multi page są:

1. Możliwość prezentacji dużej ilości treści: strony multi page pozwalają na podzielenie treści na kilka mniejszych podstron, co ułatwia ich przyswojenie przez użytkownika.

2. Łatwa nawigacja: strony multi page zazwyczaj posiadają nawigację umożliwiającą łatwe przejście pomiędzy poszczególnymi podstronami.

3. Możliwość specjalizacji: poszczególne podstrony mogą być poświęcone konkretnym tematom lub zagadnieniom, co umożliwia specjalizację i skupienie się na konkretnych aspektach witryny.

Elementy Strony

Twoja strona będzie miała dopasowane funkcjonalności zależące od Twoich potrzeb:

Sklep

Sklep internetowy, gdzie użytkownicy w wygodny sposób będą mogli dokonywać zakupów. Strona będzie posiadała zintegrowaną obsługę płatności, wybór rodzaju dostawy, podział na kategorie produktów i wiele więcej!

Blog

Idealne miejsce na Twoje artykuły! Będziesz w stanie dodać je jednym kliknięciem i odpowiednio wypozycjonować.

Połącznie z mediami

Użytkownicy mogą w łatwy sposób poruszać się pomiędzy Twoimi mediami z poziomu strony. To pozwoli Ci pozyskać więcej osób zainteresowanych Twoją działalnością!

Analityka

Twoja strona będzie wysyłała dane analityczne do Google Analytics. Jeśli potrzebujesz podłączymy ją także z Twoimi mediami - takimi jak Facebook czy LinkedIn! To bezcenna baza wiedzy!

Formularze kontaktowe

Formularze kontaktowe z różnymi właściwościami. Potrzebujesz możliwości załączania plików lub wyboru niestandardowych kategorii? Nie ma problemu!

Panel komentarzy

Użytkownicy będą mogli zostawiać swoje komentarze na Twojej stronie! Jednak to ty będziesz miał nad nimi kontrolę.

Galeria

Miejsce, gdzie możesz pochwalić się swoimi zdjęciami, pracami czy grafikami. Strony to nie tylko sam tekst!

Sprawdź

Nasze ostatnie realizacje

Sklep z ubraniami nocnymi

LoRe

LoRe to sklep internetowy sprzedający ubrania nocne dla kobiet. Do jego stworzenia wykorzystaliśmy technologię Shopify.

W przypadku sklepów odzieżowych istotnym elementem jest stworzenie spójnej identyfikacji wizualnej dla sklepu i oferowanych produktów. Strona oraz zdjęcia zostały przygotowane z myślą o komforcie, który kobiety mogą doświadczyć nosząc ubrania LoRe.

LoRe - Laptop
Sklep z ikonami

Widok Sztuki

Widok Sztuki to mały sklep z własnoręcznie wykonanymi ikonami. Został stworzony za pomocą technologii WordPress.

Podczas tworzenia witryny skupiliśmy swoją uwagę na to, aby oddawała ona charakter sprzedawanych produktów. W przypadku tej branży ważnym elementem jest przedstawienie autora oraz pracowni, w której  powstają jego dzieła. Dzięki temu witryna wygląda wiarygodnie i pokazuje odbiorcy, że sprzedawane ikony są ręcznie wykonane przez rzemieślnika.

Widok Sztuki - laptop
Biuro rachunkowe i ubezpieczenia

XLEX

Stronę XLEX zbudowaliśmy tak, aby trafiała zarówno do klienta biznesowego, jak i indywidualnego. 

Minimalistyczny wygląd, kolorystka oraz schemat strony budzi wiarygodność i rzetelność w usługach oferowanych przez firmę. Stworzyliśmy stronę tak by, potencjalny klient skupił się na tym co najważniejsze, czyli przejściu do zakładki kontakt. Wykorzystaliśmy do tego podstawowe zasady UX.

Xlex - Desktop

Czas wykonania

Zależy nam na spełnieniu oczekiwań klienta, dlatego czas potrzebny na wykonanie strony może się różnić. Ostateczny czas wykonania określamy podczas wyceny i konsultacji projektu z klientem. Standardowa strona zawierająca do 5 podstron będzie wykonana dla Twojej firmy w czasie do 10 dni. Natomiast bardziej skomplikowane projekty nie powinny zająć dłużej niż 2 tygodnie. 

Dlaczego my?

Budowę strony opieramy na TWOJEJ grupie docelowej

Przed rozpoczęciem prac dokładnie zbadamy Twój segment, grupę docelową oraz poznamy (lub stworzymy) Twoje Buyer persony.
Dzięki temu Twoja strona będzie idealnie dopasowana do odwiedzających — znajdą na niej to, czego szukają!

To nasza specjalność!

Strona będzie integralną częścią Twojego marketingu

Na co dzień zajmujemy się również marketingiem, więc doskonale wiemy, że spójność komunikacji bardzo ważna!
Twoją stronę stworzymy tak, aby idealnie współgrała z innymi Twoimi kanałami komunikacji.

Roczna gwarancja na wszystkie naprawy!

Jeśli na stworzonej przez nas stronie pojawią się jakieś problemy, nie przejmuj się!
Każda nasza strona objęta jest roczną gwarancją. W jej ramach naprawiamy większość problemów, które mogą wystąpić na Twojej stronie.

Cennik

Każdy projekt jest inny i wymaga od nas innych nakładów pracy. Dlatego każdy projekt wyceniamy indywidualnie.

Przeciętne przedziały celowe dla konkretnych rodzajów stron:

Mały sklep internetowy oparty o CMS WordPress to przedział od 5500 zł do 8 000 zł netto.

Duży sklep internetowy oparty o wordpress to przedział od 9 000 do 25 000 zł netto.

Mała strona oparta o wordpress ( do 4 podstron ) to przedział od 2 000 do 4 000 zł netto 

Skonsultuj z nami swoją stronę!

Jeżeli potrzebujesz strony dla Twojego biznesu, umów się na bezpłatną konsultację i wycenę!

Przeanalizujemy Twoje potrzeby, określimy, jak ma wyglądać projekt, przedstawimy kilka pomysłów na wykonanie strony, a następnie podamy wycenę. Nie kosztuję Cię to nawet złotówki, a możesz dowiedzieć się, co należy poprawić.

Wyślij zapytanie już teraz, a my odpowiemy na nie już w tym samym dniu roboczym!

Darmowa Kosultacja i wycena Twojej Strony

  FAQ

  Czy będę mógł sam edytować treści na stronie?

  Oczywiście! Po skończeniu strony dostajesz pełen dostęp i instrukcję, w jaki sposób obsługiwać stronę. Dzięki oparciu strony o CMS WordPress obsługa strony jest naprawdę prosta! Jeśli nie chcesz robić tego sam, możesz wykupić u nas pakiet obsługi.

  Co, jeśli strona przestanie działać?

  W razie jakichkolwiek problemów ze stroną nie musisz się martwić! Daj nam znać, a my raz-dwa uporamy się z problemem!

  Ile trwa gwarancja na stronę?

  Na każdą stronę dostajesz rok gwarancji. Obejmuje ona nie tylko podstawowe błędy, ale także bardziej złożone problemy. Jednak, nawet gdy okres gwarancyjny się skończy, możesz wykupić pakiet obsługi strony.