O nas

Zajmujemy się wdrażaniem stron internetowych w lejki marketingowe małych i średnich przedsiębiorstw.
Zauważyliśmy, że wiele rozwijających się firm wybierało strony internetowe, które w żaden sposób nie realizowały ich celów. Sprzedawano im rozwiązania z szablonu, które nie brały pod uwagę ich prawdziwych potrzeb. Takie strony były tanie, ale też w dużym stopniu bezużyteczne.

Postanowiliśmy więc wyjść naprzeciw temu wyzwaniu i stworzyliśmy ofertę tworzenia stron, dopasowaną do małych i średnich przedsiębiorstw, których nie stać na usługi za 100-200 tysięcy złotych. ale oczekują czegoś więcej, niż pustych stron z szablonu.

Od tego momentu pomagamy klientom nie przepłacać za niedopasowane usługi i tworzymy strony zintegrowane z ich lejkami marketingowymi.

Nasze wartości

Czym się kierujemy?

Po pierwsze — skuteczność

Tworząc stronę internetową, na pierwszym miejscu stawiamy jej skuteczność, czyli realizację Twoich określonych celów. Dzięki temu strona staję się prawdziwie skuteczna

Marketingowe zacięcie

Nasza pasja do marketingu przekłada się na nasze strony www. Dbamy o to, aby nasze projekty były zintegrowane z Twoim marketingiem

Kompleksowość

Każdy projekt to dogłębna analiza Twojej grupy odbiorców, buyer person i ich procesu zakupu. Staramy się możliwie jak najlepiej poznać Twoją firmę i jej wartości. Tylko tak możemy uzyskać na prawdę dobre rezultaty

Co mowią o nas inni?

"To co zawsze wiąże się z nowymi projektami, to myśl gdzieś z tyłu głowy, a co jak to nie wyjdzie? Podobnie miałem na początku współpracy z Confusionstudio, ale przekonało mnie merytoryczne podejście do tematu, zostały zbadane moje oczekiwania i rezultat, który został osiągnięty uważam, że przekroczył je. Po pierwszej wersji zostały wprowadzone ulepszenia, które poskutkowały, że finalna wersja spełnia swój cel. Polecam Confusionstudio, każdemu, kto podchodzi biznesowo do swojej strony internetowej. To znaczy, że oprócz ładnego wyglądu ma przede wszystkim generować zyski.

Jakub Galewski

"Strona stworzona dla mnie przez Confusion Studio spełniła moje wszystkie oczekiwania. Kontakt z pracownikami marki był profesjonalny [...]. Dobro konsumenta kładą na pierwszym miejscu, a w trakcie zadawania jakichkolwiek pytań nie mieli najmniejszych problemów, aby mi na nie odpowiedzieć. Zdecydowanie polecam!"

Piotr Kaniewski

"Strona stworzona przez załogę Confusion Studio spełniła moje oczekiwania w 100%! Bardzo miła
i kompleksowa obsługa. Nie mam żadnych zastrzeżeń, wybrałabym ich jeszcze raz"

Małgorzata Rucka

Współzałożyciel

Szymon Łata

Współzałożyciel Confusion Studio. Pasjonat szeroko pojętego marketingu i sprzedaży. Zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem lejków marketingowych oraz planowaniem stron www. Po pracy żegluje sportowo, szuwarowo i morsko.
Współzałożyciel

Jakub Głowacz

Współzałożyciel Confusion Studio. Pasjonat procesów i samorozwoju. W naszej firmie odpowiada za projektowanie UX&UI a także tworznie procesów. Po godzinach prowadzi swój podcast - "Pamiętnik generalisty".

Sprawdź nasze case study

Dowiedz się więcej, jak pracujemy z naszymi klientami!
Sprawdź naszą bazę wiedzy

Rozwijajmy się razem!

Opowiedz nam o swoim projekcie i uzyskaj bezpłatną i niezobowiązującą wycenę już w 24h!
Dowiedz się więcej
star linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram