Landing page,

na miarę Twoich kampanii!

Stworzymy landing, który zwiększy konwersję z Twoich kampanii!
Dowiedz sie więcej
Landing page - Confusion Studio

Landing page krok po kroku

Dowiedz się, jak Tworzymy landingi!

1. Cel

Pierwszym krokiem jest określenie celu landing page. Czy chcesz zbierać adresy e-mail, promować nowy produkt, zapraszać do udziału w wydarzeniu czy osiągnąć inny konkretny cel? Określenie celu pomoże dostosować resztę treści i elementów strony.
cel Landing Page
Grupa docelowa landing page

2. Grupa docelowa

Następnie skupiamy się na poznaniu grupy docelowej. Im więcej informacji otrzymamy, tym bardziej precyzyjna będzie komunikacja wartości na landingu, co bezpośrednio przełoży się na rezultaty kampanii.

3. Propozycja wartości

Na bazie Celu i grupy docelowej budujemy spójną i przekonującą komunikacę wartości, jakie potencjalny klient uzyska po zakupie.
Propozycja wartości landing page
Layout landing page

4. Layout

Mając przygotowane wszystkie elementy komunikacji, które landing ma zawierać, przechodzimy do jego rozmieszczenia. Układamy go w jak najbardziej intuicyjny sposób. Wszytko na podstawie zasad UX i UI.

5. Projekt graficzny

Po opracowaniu ułożenia poszczególnych elementów, pora na część graficzną. Na tym etapie w szczególności zwracamy uwagę na spójność z Twoją identyfikacją i przejrzystość całego projektu.
design landing page
analityka landing page

6. Analityka

Pora na analitykę. Instalujemy kody śledzące, które pomogą Ci w monitorowaniu efektów!

Opinie naszych klientów

Sprawdź, co mówią o nas inni!
"To co zawsze wiąże się z nowymi projektami, to myśl gdzieś z tyłu głowy, a co jak to nie wyjdzie? Podobnie miałem na początku współpracy z Confusionstudio, ale przekonało mnie merytoryczne podejście do tematu, zostały zbadane moje oczekiwania i rezultat, który został osiągnięty uważam, że przekroczył je. Po pierwszej wersji zostały wprowadzone ulepszenia, które poskutkowały, że finalna wersja spełnia swój cel. Polecam Confusionstudio, każdemu, kto podchodzi biznesowo do swojej strony internetowej. To znaczy, że oprócz ładnego wyglądu ma przede wszystkim generować zyski.

Jakub Galewski

"Strona stworzona dla mnie przez Confusion Studio spełniła moje wszystkie oczekiwania. Kontakt z pracownikami marki był profesjonalny [...]. Dobro konsumenta kładą na pierwszym miejscu, a w trakcie zadawania jakichkolwiek pytań nie mieli najmniejszych problemów, aby mi na nie odpowiedzieć. Zdecydowanie polecam!"

Piotr Kaniewski

"Strona stworzona przez załogę Confusion Studio spełniła moje oczekiwania w 100%! Bardzo miła
i kompleksowa obsługa. Nie mam żadnych zastrzeżeń, wybrałabym ich jeszcze raz"

Małgorzata Rucka

Przykładowe projekty

Rzuć okiem!

Ile trwa budowa Landingu?

do

10 dni

roboczych

Ile kosztuje Landing page?

od

1 500 zł

netto

Stwórzmy landing page, który zwiększy Twoją konwersję!

Kontakt

Potrzebujesz Landingu? Napisz do nas!
Formularz kontaktowy
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram